Menu
Strona główna
Hacking
Programowanie
Telefonia Komórkowa
Kody do Gier
Linux
Dlaczego?
Programowanie w Delphi
Mapa strony
 Programy
Systemy
Artykuły PDF

Security

Skanery
Sniffery
Security

Windows

Użytkowe
Przegl±darki graficzne
Kodeki
Narzędzia plikowe
Narzędzia dyskowe
Narzędzia systemowe
Sterowniki
Szyfrowanie danych
Zarz±dzanie hasłami
Zarz±dzanie rejestrem
£aty i Patche
Zarz±dzanie pamięci±
Synchronizacja czasu
Nagrywanie płyt
Free Antivirus (Darmowe Antyvirusy)
Sterowniki
Obróbka d¼więku
Edycja wideo

Internetowe

Bezpieczeñstwo
Programy P2P
Komunikatory
Dodatki do przegl±darek
Klienty poczty elektronicznej
Narzędzia Antyspamowe
Przegl±darki grup dyskusyjnych
Przegl±darki Offline
Serwery poczty elektronicznej
Telefonia komórkowa
Wyszukiwarki internetowe
Zdalny dostęp
Cybernianie
Klienty FTP
Narzędzia internetowe
Prywatnośc
Przegl±darki internetowe
Serwery FTP
Serwery WWW
Wspomagacze ści±gania
Zarz±dzanie sieci± lokaln±

Tuning Systemu

Diagnostyka i testowanie
Inne
Rozszerzenia pulpitu
Tapety na pulpit
Tuning Systemu
Ikony
Powłoki
Tuning sprzętu
Wygaszacze ekranu

Programowanie

Kompilatory
Biblioteki i komponenty
Bazy danych
Edytory programistyczne
¦rodowiska programistyczne
Debugery
Tworzenie wersji instalacyjnych

Webmastering

Użytkowe
Kursy

Linux

Użytkowe
Internetowe
Multimedialne

Programy biurowe

Programy dla firm
Pakiety biurowe
Administracja
Edytory tekstu
Grafika prezentacyjna
Kadry i płace
Wspomaganie projektowania
Zarz±dzanie projektami
Bazy danych
Finanse i księgowośc
Handel
Programy ewidencyjne
Zarz±dzanie informacj± osobist± (PIM)
 Download GRY
Pelne Wersje GIER
 Artykuy > Telefonia Komórkowa > Play4 - nowa sieć telefonii komórkowej
Play4 - nowa sieć telefonii komórkowej

Sieć komórkowa Play rusza 16 marca


Kampania wizerunkowa, która przebiega pod hasłem "Inna telefonia komórkowa", pojawi się w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 24, TV 4), w prasie (m.in. ”Gazeta Wyborcza”, ”Polityka” i ”Wprost”), na noœnikach reklamy zewnętrznej oraz w największych polskich portalach internetowych (m.in. Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl i w wyszukiwarce Google.pl).


Kreację przygotowały agencje reklamowe: Brain (ATL), Impuls BTL i AdWorks (BTL), FFCreation.com, K2 Internet (Internet). Media zakupił do mediowy Guideline.
Koszty kampanii szacowane są na 250 mln zł.

Play wystartuje z setką punktów sprzedaży
Spółka P4, operator telefonii komórkowej Play, według nieoficjalnych informacji 16 marca rozpocznie sprzedaż swoich usług. Na początku sieć dystrybucji będzie liczyła około 100 punktów.

Telefony z sieci Play będzie można kupić m.in. w wybranych salonach Empiku, a także w sieci supermarketów Media Markt i Saturn.
"W momencie startu będziemy sprzedawać nasze usługi we wszystkich sklepach Media Markt i Saturn, dodatkowo w salonach Empiku w głównych miastach, na początek będzie to 17 Empików" - powiedział w czwartek Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4.
Rzecznik poinformował, że sklepów Media Markt i Saturn jest w Polsce łącznie 37. Ponadto P4 będzie dystrybuować swoje usługi za poœrednictwem "standów" umieszczonych w centrach handlowych.

"Strefy sprzedaży - stoiska w centrach handlowych to przejœciowe rozwiązanie. Od maja będziemy mieć lokale Germanosa" - powiedział Gruszka.
Rzecznik powiedział, że komercyjne œwiadczenie usług nowa sieć komórkowa rozpocznie posiadając w sumie około 100 punktów sprzedaży. Możliwe będzie również zamówienie usługi P4 przez telefon i internet.
Od początku maja liczba punktów, gdzie będzie można kupić telefony pod marką Play wzroœnie o około 300 sklepów sygnowanych wczeœniej marką Germanos. Punkty Germanosa do końca kwietnia są zobowiązane sprzedawać jeszcze usługi Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

Zgodnie z zapowiedziami prezesa spółki NFI EMF - właœciciela salonów Empiku - oferta P4 powinna być też szybko dostępna we wszystkich Empikach. Obecnie EMF ma 86 empików, a do końca tego roku poszerzy tę sieć o kolejnych 12-15 salonów, częœć z nich będzie jednak otwartych na Ukrainie.
Konkurencyjne sieci komórkowe dysponują znacznie większymi niż P4 możliwoœciami dystrybucji swojej oferty. Na przykład PTC ma obecnie niemal tysiąc salonów z wyłącznoœcią na sprzedaż usług operatora Ery.
P4 na przyszły tydzień zaplanowała konferencję prasową, na której poinformuje prawdopodobnie o komercyjnym starcie nowej sieci.
Telefony P4 od stycznia testuje grupa 20 tys. osób w Trójmieœcie i Warszawie.
P4 zapowiadało, że chce do końca 2007 roku mieć 1,5 tys. stacji bazowych tak, aby w zasięgu operatora znalazło się 20% ludnoœci Polski w 8 największych aglomeracjach: Warszawie, Trójmieœcie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, £odzi, Wrocławiu i Katowicach.
Na pozostałym obszarze i na początkowym etapie działalnoœci P4 będzie korzystać z infrastruktury Polkomtela, z którym ma umowę na roaming.
Do końca 2008 roku nowy operator chce mieć 2,5 tys. stacji bazowych. Koszt budowy jednej stacji to ok. 100 tys. euro. Oznacza to, że P4 wyda na budowę stacji 250 mln euro w ciągu najbliższych 2 lat.

komentarz[1] |

Copyright 2006 - 2007 E-comet.info. Wszelkie prawa zastrzeone.

programy,artykuy,gry online,teledyski,filmiki,smieszne reklamy,sterowniki,kodeki,programy,program,download, downloads,security,bramka sms, teledyski,antywirusy,darmowe free program,programy p2p,tapety,programy biurowe,programy dla firm,narzdzia dyskowe,edytory,gry strategiczne,gry przygodowe,gry sportowe, symulatory, gry rpg,gry karciane, gry zrecznosciowe. Zapraszamy.
0.036 |